Speellijsten

AVONDVOORSTELLINGEN 2017/2018

 

DE SCHEDELGEBOORTEN met 'Nu wel' (reprise)

 

 

 

 

Vr 22.09.2017: CC Waregem (056/621.340)

 

Za 23.09.2017: CC Bilzen (089/51.95.30)

 

Vr 29.09.2017: CC Blankenberge (050/636.600)

 

Za 30.09.2017: CC Nova Nazareth (0495/754.992)

 

Za 07.10.2017: CC Eeklo (09/218.27.27)

 

Do 12.10.2017: CC Merksem (03/641.62.10)

 

Za 14.10.2017: CC Zaventem (www.ccdefactorij.be)

 

Vr 20.10.2017: CC Beringen (011/450.310)

 

Za 21.10.2017: CC Bocholt (089/20.19.60)

 

Vr 27.10.2017: CC Tienen (016/805.696)

 

Za 25.11.2017: CC Kruishoutem (www.cultuurkruis.be

 

Do 18.01.2018: CC Beerse (014/600.770)

 

Za 27.01.2018: CC Ternat (02/582.44.33)

 

Wo 31.01.2018: CC Bierbeek (016/461.400)

 

Do 01.02.2018: CC Bierbeek (UITVERKOCHT)

 

 

 

WALTER BAELE met zijn nieuwe show 'No Man Show'

 

Do 05.10.2017: CC Hoogstraten (03/340.19.84)

Vr 06.10.2017: CC Scherpenheuvel (013/460.650)

Vr 27.10.2017: CC Knokke (050/630.430)

Wo 13.12.2017: CC Evergem (09/358.51.00)

Do 14.12.2017: CC Evergem (09/358.51.00)

Vr 12.01.2018: CC Zemst (www.gcdemelkerij.be 

Vr 19.01.2018: CC Oudenaarde (050/30.13.66)

Za 20.01.2018: CC Harelbeke (056/70.38.93)

Vr 26.01.2018: CC Zottegem (09/364.69.33)

Vr 02.02.2018: CC Hoeilaart (02/657.05.04)

Za 03.02.2018: CC Eeklo (09/218.27.27)

Za 17.02.2018: CC Heusden-Zolder (www.muze.be)

Vr 23.02.2018: CC Meise (02/892.24.40)

Vr 02.03.2018: CC Sint-Gillis-Waas (03/229.02.00)

Za 03.03.2018: CC Tielt-Winge (016/63.59.10)

Za 10.03.2018: CC Palace Deinze (www.deinzelacht.be)

Zo 11.03.2018: CC Deinze (www.deinzelacht.be

Do 15.03.2018: CC Linkebeek (www.demoelie.be

Za 17.03.2018: CC Herk-de-Stad (013/35.99.50)

 

PIV HUVLUV met zijn nieuwe show 'Zijn er nog vragen?' 

 


Ma 17.07.2017 - Theater Tinnenpot (09/233.77.88)

 

 

Wo 19.07.2017 - Theater Tinnenpot (09/233.77.88)

 

 

Ma 11.09.2017 - CC Het Perron Ieper (uitverkocht)

 

 

Wo 13.09.2017 - De Trukendoos Harelbeke (056/32.62.23)

 

 

Di 26.09.2017 - De Living Heist o/d Berg (uitverkocht)

 

 

Vr 06.10.2017 – MEC Staf Versluys Bredene (059/561.960)

 

 

Za 07.10.2017 - CC Heusden-Zolder (www.muze.be)

 

 

Di 10.10.2017 - OC Wielingen De Haan (uitverkocht)

 

 

Do 12.10.2017 – MEC Staf Versluys Bredene (059/561.960)

 

 

Za 14.10.2017 – GTC Zwevegem (056/76.55.70)

 

 

Vr 27.10.2017 - CC Roeselare (051/265.700)

 

 

Za 28.10.2017 - CC Aalst (053/73.28.11)

 

 

Vr 01.12.2017 - CC Torhout (050/22.11.50)

 

 

Wo 13.12.2017 - CC Bree (089/848.565)

 

 

Do 14.12.2017 - CC Diest (013/460.640)

 

 

Vr 15.12.2017 - CC Club 77 Schuiferskapelle (051/428.220)

 

 

Za 16.12.2017 - CC Palace Deinze (www.deinzelacht.be)

 

 

Vr 22.12.2017 - CC Waregem (056/621.340)

 

 

Za 23.12.2017 - CC Waregem (056/621.340)

 

 

Za 13.01.2018 - Bij De Vieze Gasten Gent (09/237.04.07)

 

 

Ma 15.01.2018 - CC Beernem (050/79.99.08)

 

 

Vr 16.02.2018 - CC Hamme (052/48.09.48)

 

 

Za 03.03.2018 – Schouwburg Rex Mol (www.getouw.be)

 

 

Vr 16.03.2018 – CC Oostkamp (050/276.255)

 

 

Za 17.03.2018 - CC Meulebeke (051/48.80.80)

 

 

Vr 23.03.2018 - OC Molenheem Heule (056/23.98.55)

 

 

Za 24.03.2018 - CC Wervik (056/95.24.17)

 

 

Vr 20.04.2018 - CC Evergem (09/358.51.00)

 

 

Do 03.05.2018 - CC Izegem (051/33.76.10)

 

 

 

MATTHIAS ROMIR met 'Life is...' (reprise)

 

Di 03.10.2017 om 11u00: CC Knokke

Za 18.11.2017 om 19u00: CC Vilvoorde

Di 19.12.2017 om 20u00: CC Brugge

Vr 22.12.2017 om 19u00: 30CC Stadsschouwburg Leuven

Ma 29.01.2018 om 10u00: CC Bree

Ma 29.01.2018 om 14u00: CC Bree

Di 30.01.2018 om 10u00: CC Bree

Di 30.01.2018 om 14u00: CC Bree 

 

 

TABLEAU NR. 1 met de première-tournee van '2 flikken' 

 

Vr 27.10.2017: CC de Muze van Meise (02/892.24.40) 

 

 

Vr 03.11.2017: CC Denderleeuw (053/645.400) 

 

 

Za 04.11.2017: Theater M te Mechelen (070/222.800) 

 

 

Vr 10.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

 

Za 11.11.2017:Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

 

Zo 12.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) - matinee

 

 

Vr 17.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

 

Za 18.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036)

 

 

Zo 19.11.2017: Fakkeltheater Antwerpen (070/246.036) - matinee 

 

 

Vr 24.11.2017: CC De Route te Sint-Gillis-Waas (03/229.02.00) 

 

 

Vr 19.01.2018: JCC ’t Ankerpunt Serskamp (052/43.24.09) 

 

 

Vr 26.01.2018: Theater Tinnenpot Gent (09/225.18.60) 

 

 

Za 27.01.2018: CC De Kruisboog Tienen (016/805.696) 

 

 

Za 03.02.2018: KC De Vlasbloem Nieuwkerken-Waas (0495/900.219) 

 

 

Do 22.02.2018: CC Cultuurpunt Altena Kontich (03/450.78.31) 

 

 

Vr 23.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550) 

 

 

Za 23.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550) 

 

 

Zo 24.02.2018: CC De Dijk Brugge (050/358.550) - matinee

 

 

 

DUETT COMPLETT met 'Grandioso'

 

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ninove 

 

 

STENZEL & KIVITS met 'The Impossible Concert' (2de reprise)

 

Za 23.09.2017 om 20u30: CC Roosdaal

Vr 10.11.2017 om 20u15: CC Willebroek

Za 16.12.2017 om 20u00: CC Arjaantheater te Geraardsbergen 

 

 

Saint-Marteau & Pauline Verminnen: 'Tarara Boum'

 

Ma 05.12.2016 om 20u00: CC Beernem

Vr 03.02.2017 om 20u15: CC Leopoldsburg

Vr 10.02.2017 om 20u30: CC Eeklo

Za 11.02.2017 om 20u15: Zaal Bosveld Heindonk (via CC Willebroek)

Vr 24.02.2017 om 20u30: Jardin de ma soeur te Brussel

Za 25.02.2017 om 20u30: Jardin de ma soeur te Brussel

 

 

 

Circustheater BOOST met 'Man met hoed' (reprise)

 

 

Do 05.10.2017 om 13u30: CC Bilzen

Di 10.10.2017 om 10u00: CC Geel

Di 10.10.2017 om 14u00: CC Geel

Do 12.10.2017 om 14u00: CC Puurs

 

Do 12.10.2017 om 20u00: CC Puurs

Za 14.10.2017 om 19u00: CC Evergem


vr 20.10.2017 om 13u30: CC Aarschot

 

Vr 20.10.2017 om 19u00: CC Aarschot

 

Do 09.11.2017: CC Leopoldsburg

 

Vr 10.11.2017: CC Schouwburg Rex te Mol

 

 

Derek

 

Do 28.09.2017 om 20u00: CC Aarschot (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ronse (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Za 30.09.2017 om 20u00: CC Herentals (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Zo 01.10.2017 om 21u00: CC De Zwerver Middelkerke (Derek + Roland + Steven De Bruyn + Rony Verbiest)

Do 05.10.2017 om 20u00: Bibliotheek Permeke Antwerpen (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Vr 06.10.2017 om 20u30: CC Oudenaarde (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Zo 15.10.2017 om 15u00: Minardschouwburg Gent (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Di 21.11.2017 om 20u30: Club De Living Heist-op-den-Berg (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Za 16.12.2017 om 20u30: Bij De Vieze Gasten te Gent (Derek & Renaud VS Jotie T'Hooft & Rimbaud)

Wo 07.03.2018 om 20u30: CC Mena te Rotselaar (Derek Trio met 'Le sel de l'été') 

 

 

 

JEUGDTHEATER 2016-2017

 

TWEELICHT & ZOON

Zo 11.09.2016 om 15u00: CC Zoutleeuw (PINOCCHIO)
Di 27.09.2016 om 13u30: CC Maarkedal (ALLEENDJE)
Di 04.10.2016 om 10u00: CC Opglabbeek (PINOCCHIO)
Di 04.10.2016 om 14u00: CC Opglabbeek (PINOCCHIO)
Do 06.10.2016 om 10u00: CC Wervik (PINOCCHIO)
Do 06.10.2016 om 14u00: CC Wervik (PINOCCHIO)
Di 11.10.2016 om 10u00: CC Waregem (PINOCCHIO)
Di 11.10.2016 om 14u00: CC Waregem (PINOCCHIO)
Wo 12.10.2016 om 10u00: CC Waregem (PINOCCHIO)
Di 18.10.2016 om 14u00: CC Willebroek (DON Q)
Do 20.10.2016 om 10u00: CC Knokke (DON Q + nabespreking)
Do 20.10.2016 om 14u00: CC Knokke (DON Q + nabespreking)
Ma 31.10.2016 om 14u30: OC Ansold te Anzegem (DON Q-project + nabespreking)
Zo 06.11.2016 om 15u00: CC Vredeberg Lier (première KIKKERPRINS)
Ma 07.11.2016 om 10u00: CC Vredeberg (KIKKERPRINS)
Ma 07.11.2016 om 13u30: CC Vredeberg (KIKKERPRINS)
Do 10.11.2016 om 14u00: CC Hamme (KIKKERPRINS)
Di 15.11.2016 om 10u30: CC Den Blank Overijse (PINOCCHIO)
Di 15.11.2016 om 13u30: CC Den Blank Overijse (PINOCCHIO)
Zo 20.11.2016 om 15u00: CC Evergem (PINOCCHIO)
Di 22.11.2016 om 10u00: CC Wielingen De Haan (PINOCCHIO)
Di 22.11.2016 om 14u00: CC Wielingen De Haan (PINOCCHIO)
Do 24.11.2016 om 10u00: CC Hechtel-Eksel (KIKKERPRINS)
Di 29.11.2016 om 14u00: CC Zwalm (GELUKZAK)
Do 22.12.2016 om 10u00: CC Oudenaarde (DON Q)
Do 22.12.2016 om 14u00: CC Oudenaarde (DON Q)
Vr 23.12.2016 om 10u00: CC Oudenaarde (DON Q)
Vr 23.12.2016 om 14u00: CC Oudenaarde (DON Q)
Kerstvakantie: Spekken Festival (KIKKERPRINS)
Di 17.01.2017 om 10u30: CC Halle (PINOCCHIO)
Di 17.01.2017 om 13u30: CC Halle (PINOCCHIO)
Do 19.01.2017 om 10u00: CC Hamme (DON Q)
Do 19.01.2017 om 14u00: CC Hamme (DON Q)
Di 24.01.2017 om 10u00: CC Moorslede (KIKKERPRINS)
Di 24.01.2017 om 14u00: CC Moorslede (KIKKERPRINS)
Di 31.01.2017 om 13u45: CC Evergem (GELUKZAK)
Di 07.02.2017 om 10u00: CC Zele (PINOCCHIO) 
Di 07.02.2017 om 14u00: CC Zele (PINOCCHIO)
Do 09.02.2017 om 10u30: CC Lommel (DON Q)
Do 09.02.2017 om 13u30: CC Lommel (DON Q)
Zo 12.02.2017 om 14u30: CC Tienen (PINOCCHIO)
Do 16.02.2017 om 13u30: CC Wevelgem (KIKKERPRINS)
Vr 17.02.2017 om 10u00: CC Wevelgem (KIKKERPRINS)
Vr 17.02.2017 om 13u30: CC Wevelgem (KIKKERPRINS)
Di 21.02.2017 om 10u00: CC Westerlo (PINOCCHIO)
Di 21.02.2017 om 13u30: CC Westerlo (PINOCCHIO)
Wo
22.02.2017 om 10u00: CC Westerlo (PINOCCHIO)
Do 23.02.2017 om 10u00: CC Merelbeke (DON Q)
Do 23.02.2017 om 14u00: CC Merelbeke (DON Q)
Di 07.03.2017 om 13u30: CC Leopoldsburg (KIKKERPRINS)
Zo 12.03.2017 om 15u00: CC Lanaken (ALLEENDJE met orkest)
Di 21.03.2017 om 10u45: CC Tienen (KIKKERPRINS)
Di 21.03.2017 om 13u30: CC Tienen (KIKKERPRINS)
Di 28.03.2017 om 10u00: CC Ronse (KIKKERPRINS)
Di 28.03.2017 om 13u30: CC Ronse (KIKKERPRINS)
Zo 09.04.2017: CC Hamme (PINOCCHIO)
Do 04.05.2017 om 10u00: CC Temse (PINOCCHIO)
Do 04.05.2017 om 13u45: CC Temse (PINOCCHIO) 

 

THEATER TAPTOE met 'Hemel'

 

Di 25.10.2016 om 10u00: CC Hof Ten Hemelrijk – Opwijk
Zo 11.12.2016 om 11u00: Permeke-Bibliotheek - Antwerpen
Vr 30.12.2016 om 14u30: CC De Woeker - Oudenaarde
Do 02.02.2017 om 10u00: CC De Wissel – Zwevezele
Do 02.02.2017 om 14u00: CC De Wissel - Zwevezele
Zo 05.02.2017 om 10u30: CC Essegem - Jette
Ma 06.02.2017 om 10u00: CC Essegem - Jette
Ma 06.02.2017 om 13u30: CC Essegem - Jette
Di 07.02.2017 om 10u00: CC Essegem - Jette (succesoptie)
Di 14.02.2017 om 10u35: CC De Steenoven - Herzele
Di 14.02.2017 om 13u45: CC De Steenoven - Herzele
Zo 19.03.2017: Zaal ’t Parkske - CC Mortsel
Ma 20.03.2017 om 10u30: Zaal ’t Parkske - CC Mortsel
Ma 20.03.2017 om 13u45: Zaal ’t Parkske - CC Mortsel
Di 21.03.2017 om 10u00: OC Leieland – Wielsbeke
Di 21.03.2017 om 14u00: OC Leieland - Wielsbeke
Do 23.03.2017 om 10u00: CC Ten Weyngaert – Vorst
Do 23.03.2017 om 13u30: CC Ten Weyngaert - Vorst
Zo 02.04.2017 om 10u30: Cultuurhuis Jack-Op - Rotselaar
van 14/4 tot en met 21/4: CC Scharpoord - Knokke
Do 11.05.2017 om 10u00: CC Evergem
Do 11.05.2017 om 13u45: CC Evergem 

DUETT COMPLETT met ‘Grandioso’ (7-14 jaar)


Wo 27.09.2017 om 09u00: CC Leopoldsburg
Wo 27.09.2017 om 10u30: CC Leopoldsburg
Do 28.09.2017: CC Geraardsbergen
Vr 29.09.2017 om 20u00: CC Ninove
Ma 06.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde
Ma 06.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde
Di 07.11.2017 om 10u30: CC Vilvoorde
Di 07.11.2017 om 13u30: CC Vilvoorde

 

ELLEN SMETS THEATER met ‘Hatsjoe’ (2-6 jaar)

 

Voorstellingen: ‘Broemmm’ (BROEMMM), ‘Hatsjoe’ (HAT) en ‘1, 2, 3’ (123)

 

Di 20.09.2016 om 10u30: CC Zonhoven (BROEMMM)
Di 20.09.2016 om 13u30: CC Zonhoven (BROEMMM)
 

Wo 05.10.2016 om 10u00: CC Poperinge (1,2,3)
Do 06.10.2016 om 09u00: CC Poperinge (1,2,3)
Do 06.10.2016 om 10u30: CC Poperinge (1,2,3)
Do 06.10.2016 om 14u00: CC Poperinge (1,2,3)
 

Di 11.10.2016 om10u00: CC Bredene (1,2,3)
Di 11.10.2016 om 14u00: CC Bredene (1,2,3)
 

Wo 19.10.2016 om 14u00: GC Drogenbos (HAT) 

Za 29.10.2016 om 14u30: CC Deerlijk-De Statie (BROEMMM) 

Di 08.11.2016 om 09u15: CC Kapellen 't Bruggeske BROEMMM)
Di 08.11.2016 om 10u30: CC Kapellen 't Bruggeske (BROEMMM)
Di 08.11.2016 om 14u00: CC Kapellen 't Bruggeske (BROEMMM)
Wo 09.11.2016 om 09u15: CC Kapellen 't Bruggeske (BROEMMM)
 

Wo 09.11.2016 om 10u30: CC Kapellen 't Bruggeske (BROEMMM) 

Di 22.11.2016 om 10u00: CC Temse (1, 2, 3)

Di 22.11.2016 om 13u45: CC Temse (1, 2, 3) 

Wo 23.11.2016 om 10u30: CC Sint-Jans-Molenbeek (1,2,3) 

Wo 23.11.2016 om 14u00: CC Sint-Jans-Molenbeek (1,2,3) 

Ma 28.11.2016 om 10u30: CC Beringen (BROEMMM)
Ma 28.11.2016 om 13u30: CC Beringen (BROEMMM)
 

Di 29.11.2016 voormiddag: CC Beringen (BROEMMM)
Di 29.11.2016 namiddag: CC Beringen (BROEMMM)
 

Do 15.12.2016 om 10u45: CC Hamme (HAT)
Do 15.12.2016 om 14u00: CC Hamme (HAT)

Di 17.01.2017: CC Overijse (HAT ) 

Di 24.01.2017: CC Knokke (BROEMMM) 

Wo 25.01.2017: CC Knokke (BROEMMM) 

Do 26.01.2017: CC Knokke (BROEMMM) 

Di 31.01.2017 voormiddag: CC Lanaken (BROEMMM)
Di 31.01.2017 namiddag: CC Lanaken (BROEMMM)
 

Di 14.02.2017 om 10u30: CC Geraardsbergen (BROEMMM)
Di 14.02.2017 om 13u30: CC Geraardsbergen (BROEMMM)
 

Ma 20.03.2017 om 14u00: CC Kortemark (1,2,3) 

Di 21.03.2017 om 09u00: CC Kortemark (1,2,3)
Di 21.03.2017 om 10u30: CC Kortemark (1,2,3)
Di 21.03.2017 om 14u00: CC Kortemark (1,2,3)

Ma 27.03.2017 om 14u00: CC Opwijk (HAT) 

Di 28.03.2017 om09u00: CC Opwijk (HAT)
Di 28.03.2017 om 10u30: CC Opwijk (HAT)
Di 28.03.2017 om 14u00: CC Opwijk (HAT)
 

Di 09.05.2017 om 10u00: CC Maaseik (1, 2, 3) 

Di 09.05.2017 om 13u45: CC Maaseik (1, 2, 3) 

 

THEATER DE KREET

Za 16.07.2016 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent-Balkonzaal (JORIS)

Zo 17.07.2016 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent-Balkonzaal (JORIS)

Vr 22.07.2016 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent-Beckettzaal (VOS)

Za 23.07.2016 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent-Beckettzaal (VOS) 

Zo 25.09.2016 om 11u00: Permeke Bibliotheek Antwerpen (VOS) 
Di 27.09.2016 om 10u00: CC Ronse (VOS)
Di 27.09.2016 om 13u30: CC Ronse (VOS)

Di 04.10.2016 om 10u00: CC Avelgem (JORIS) 

Di 04.10.2016 om 14u00: CC Avelgem (JORIS) 

Di 11.10.2016 om 10u30: CC De Panne (JORIS) 

Ma 17.10.2016 om 14u00: CC Opwijk (JORIS) 

Di 18.10.2016 om 10u00: CC Opwijk (JORIS) 

Di 18.10.2016 om 14u00: CC Opwijk (JORIS) 

Do 20.10.2016 om 10u30: CC Tervuren (VOS) 

Do 20.10.2016 om 13u30: CC Tervuren (VOS) 

Di 25.10.2016 om 14u00: CC Marke (JORIS) 

Zo 20.11.2016 om 14u00: CC Waasmunster (JORIS) 

Za 26.11.2016 om 15u00: Bibliotheek Deurne (JORIS) 

Wo 04.01.2017 om 14u00: CC Hamont-Achel (JORIS) 

Do 02.02.2017 om 14u00: CC Heule (VOS) 

Ma 06.02.2017 om 10u00: CC Assenede (JORIS) 

Ma 06.02.2017 om 14u00: CC Assenede (JORIS) 

Do 09.02.2017 om 10u30: CC Wilrijk (JORIS) 

Do 09.02.2017 om 14u00: CC Wilrijk (JORIS) 

Di 21.02.2017 om 10u15: CC Alken (JORIS) 

Di 21.02.2017 om 13u30: CC Alken (JORIS) 

Di 07.03.2017 om 10u30: CC Staden (JORIS) 

Di 07.03.2017 om 13u45: CC Staden JORIS) 

Wo 12.04.2017 om 15u00: CC Dilsen-Stokkem (JORIS) 

Di 09.05.2017 vm: CC Wingene (OdieC) 

Di 09.05.2017 nam: CC Wingene (OdieC) 

 

FIGURENTHEATER ENNA-DIEN BLINK

 

Voorstellingen: ‘Kus gezocht’ (KUS), ‘De wereld van kleine Bommes’ (BOMMES), ‘Klop, klop’ (KLOP)

 

Do 13.10.2016 om 10u00: CC Bredene (KUS)

Do 13.10.2016 om 14u00: CC Bredene (KUS)

Ma 17.10.2016 om 10u00: CC Bredene (KUS)

Ma 17.10.2016 om 14u00: CC Bredene (KUS)

Zo 08.01.2017 om 14u30: Theater M te Mechelen (KUS)

Di 07.03.2017 om 09u00: CC Tienen (KUS)

Di 07.03.2017 om 10u45: CC Tienen (KUS)

Di 07.03.2017 om 13u30: CC Tienen (KUS)

Do 23.03.2017 om 10u00: CC Moorslede (KLOP)

Do 23.03.2017 om 14u00: CC Moorslede (KLOP)

Do 27.04.2017 om 10u00: CC Wielsbeke (Bommes)

Do 27.04.2017 om 14u00: CC Wielsbeke (Bommes)

 

THEATER OZ met ‘Het circus van ooit’ (3-8 jaar)

 

Voorstellingen: ‘Circus van ooit’ (CIRCUS) en ‘Guizing’ (GUIZING) 

 

Ma 19.09.2016: CC Hoboken (CIRCUS)  

Wo 25.01.2017 om 15u00: CC Mortsel (GUIZING)  

Do 26.01.2017 om 10u30: CC Mortsel (GUIZING)  

Do 26.01.2017 om 13u45: CC Mortsel (GUIZING)  

Za 11.02.2017 om 19u00: CC Overijse (GUIZING)  

Wo 15.02.2017 om 15u00: CC Zottegem (CIRCUS) 

Wo 01.03.2017 om 15u00: CC Deinze (CIRCUS) 

 

PIV HUVLUV met ‘Commissaris PIV’ (8-12 jaar) 

 

Do 21.07.2016 om 14u00: Theater Tinnenpot Gent (ComPiv) 

Di 20.09.2016 om 10u00: CC Ronse (ComPiv) 

Di 20.09.2016 om 14u00: CC Ronse (ComPiv) 

Do 20.10.2016 om 10u00: CC Bredene (ComPiv voor 3de graad lager) 

Do 20.10.2016 om 14u00: CC Bredene (ComPiv voor 3de graad lager) 

Di 25.10.2016 om 14u00: CC Bredene (ComPiv voor 1ste graad middelbaar) 

Zo 30.10.2016 om 15u00: OC Marke (ComPiv) 

Do 01.12 om 10u00: CC Tielt-Winge (ComPiv) 

Do 01.12 om 13u30: CC Tielt-Winge (ComPiv) 

Vr 06.01.2017 om 14u30: CC Harelbeke (ComPiv) 

Di 17.01.2017 om 14u00: OC De Pinte (ComPiv) 

Ma 30.01.2017 om 10u30: CC Scherpenheuvel (ComPiv) 

Ma 30.01.2017 om 13u30: CC Scherpenheuvel (ComPiv) 

Di 21.02.2017 om 10u30: CC Bilzen (ComPiv) 

Di 21.02.2017 om 13u30: CC Bilzen (ComPiv) 

Za 25.02.2017 om 19u00: CC Evergem (ComPiv) 

Wo 01.03.2017 om 15u15: CC Merelbeke (ComPiv) 

Di 14.03.2017 om 10u00: CC Waasmunster (ComPiv) 

Di 14.03.2017 om 14u00: CC Waasmunster (ComPiv) 

Vr 14.04.2017 om 19u00: CC Oosterzele (ComPiv) 

Di 25.04.2017 om 14u00: CC Keerbergen (ComPiv) 

Di 09.05.2017 om 10u00: CC Zele (ComPiv) 

Di 09.05.2017 om 14u00: CC Zele (ComPiv) 

Di 16.05.2017 om 10u00: CC Maaseik (ComPiv) 

Di 16.05.2017 om 13u45: CC Maaseik (ComPiv) 

 

THEATER DE WINTER

Voorstellingen: ‘De woeste woning’ (DWW), ‘Sjaak en de bonenstaak’ (SJAAK), ‘Reusachtig Cool’ (COOL)

Do 03.11.2016 om 14u30: CC Oudenaarde (DWW)

Vr 04.11.2016 om 14u00: CC Brieljant Deinze (DWW)

Di 22.11.2016 om 10u00: CC Wielsbeke (DWW)

Di 22.11.2016 om 14u00: CC Wielsbeke (DWW)

Do 01.12.2016 om 10u00: CC Ravels (COOL)

Do 01.12.2016 om 13u30: CC Ravels (COOL)

Do 12.01.2017 om 10u15: CC Alken (DWW)

Do 12.01.2017 om 13u30: CC Alken (DWW)

Ma 16.01.2017 om 10u00: CC De Pinte (DWW)

Ma 16.01.2017 om 14u00: CC De Pinte (DWW)

Di 21.02.2017 om 10u30: CC Den Blank Overijse (DWW)

Di 21.02.2017 om 13u30: CC Den Blank Overijse (DWW)

Wo 01.03.2017 om 14u30: CC Bredene (SJAAK)

Vr 03.03.2017 om 13u30: CC Den Blank Overijse (COOL)

Vr 03.03.2017 om 15u00: CC Den Blank Overijse (COOL)

Di 14.03.2017 om 10u30 : CC De Moelie Linkebeek (DWW)

Di 14.03.2017 om 13u30: CC De Moelie Linkebeek (DWW)

 

JEUGDTHEATER KIP MET KOP 

 

Voorstellingen: ‘Lelijk lief’ (LL), ‘Vluchtwegen’ (VLUCHT), ‘De blauwe stoel’ (STOEL), ‘Neus’ (NEUS), ‘Beddepoot & Borstelkop’ (B&B), ‘Mag ik efkes op uw wolk?’ (WOLK) 

 

Vr 12.08.2016 om 15u00: CC Herent (L L)

Di 11.10.2016 om 10u00: CC Izegem (VLUCHT)

Di 11.10.2016 om 14u00: CC Izegem (VLUCHT)

Do 13.10.2016 om 10u30: Bij De Vieze Gasten te Gent (VLUCHT)

Do 13.10.2016 om 14u00: Bij De Vieze Gasten te Gent (VLUCHT)

Ma 17.10.2016 om 13u30: CC Maarkedal (WOLK)

Di 18.10.2016 om 10u00: CC Wervik (STOEL)

Di 18.10.2016 om 13u30: CC Wervik (STOEL)

Do 17.11.2016 om 10u30: CC De Zeyp te Ganshoren/Brussel (VLUCHT)

Do 17.11.2016 om 13u30: CC De Zeyp te Ganshoren/Brussel (VLUCHT)

Za 03.12.2016 om 19u00: Rataplan (VLUCHT)

Ma 05.12.2016 om 10u00: Rataplan (VLUCHT)

Ma 05.12.2016 om 14u00: Rataplan (VLUCHT)

Di 17.01.2017 om 10u00: CC Temse ( STOEL)

Di 17.01.2017 om 13u45: CC Temse (STOEL)

Di 24.01.2017 om 10u30: GC Heembeek-Mutsaard (NEUS)

Di 24.01.2017 om 13u30: GC Heembeek-Mutsaard (NEUS)

Zo 12.03.2017 om 11u00: GC Wijnegem (B&B)

Do 16.03.2017 om 14u00: GC Kooigem/Kortrijk (B&B)
Di 21.03.2017 om 10u00: CC Harelbeke (WOLK)

Di 21.03.2017 om 14u00: CC Harelbeke (WOLK)

Di 18.04.2017 om 10u00: CC Ronse (STOEL)

Di 18.04.207 om 14u00: CC Ronse (STOEL)

 

SPUTNIK 

Di 04.10.2016 om 10u00: CC Kapellen ('t Bruggeske)
Di 04.10.2016 om 14u00: CC Kapellen ('t Bruggeske)
Do 06.10.2016 om 10u00: CC Kapellen ('t Bruggeske)
Ma 10.10.2016 om 13u30: CC Opglabbeek
 

Di 18.10.2016 om 10u00: CC Bredene 

Di 18.10.2016 om 14u00: CC Bredene  

Zo 30.10.2016 om 15u00: Bij De Vieze Gasten (premi!re) 

Di 21.03.2017 om 13u30: CC Zonhoven 

Ma 27.03.2017 om 13u30: CC Arjaantheater Geraardsbergen 

Di 28.03.2017 om 14u00: CC Luchtbal Antwerpen 

Do 20.04.2017 om 10u30: CC Tervuren 

Do 20.04.2017 om 13u30: CC Tervuren 

Vr 21.04.2017 om 10u30: CC Vilvoorde 

Vr 21.04.2017 om 13u30: CC Vilvoorde 

Do 27.04.2017: CC Hoeilaart 

Di 02.05.2017 om 10u00: CC Izegem  

Di 02.05.2017 om 13u45: CC Izegem

A la Française

Klik hier voor ons Franstalig Aanbod