Speellijsten

Hieronder vind je de volledige speellijst terug.

CARRINGTON & BROWN

za 14.12.2019 om 20:15
Leopoldsburg
Cultureel Centrum
Dream a little dream
zo 15.12.2019 om 20:15
Bocholt
CC De Kroon
Dream a little dream

PIV Huvluv

za 14.12.2019
Dranouter
Muziekcentrum
De Vinylvreter
vr 03.01.2020
Deinze
Zaal Rekkelinge
De Vinylvreter
za 04.01.2020
Deinze
Zaal Rekkelinge
De Vinylvreter
za 11.01.2020
Boezinge
CC Ten Vrielande
De Vinylvreter
vr 24.01.2020
Gent
Bij De Vieze Gasten
De Vinylvreter
ma 27.01.2020
Beernem
CC Beernem
De Vinylvreter
do 30.01.2020
Aalst
CC Aalst
De Vinylvreter
vr 31.01.2020
Aalst
CC Aalst
De Vinylvreter
di 04.02.2020
Heist-op-den-Berg
De Living ism Toekan Records
De Vinylvreter
vr 07.02.2020
Roeselare
CC Komediezaal De Spil
De Vinylvreter
vr 07.02.2020
Roeselare
CC Komediezaal De Spil
De Vinylvreter
za 07.03.2020
Eeklo
De Koperen Leeuw
De Vinylvreter
do 12.03.2020
Bredene
CC Bredene
De Vinylvreter
vr 13.03.2020
Bredene
CC Bredene
De Vinylvreter
za 14.03.2020
Zwevegem
CC Zwevegem
De Vinylvreter
vr 20.03.2020
Torhout
CC Torhout
De Vinylvreter
vr 27.03.2020
Velzeke
Zaal Parasol
De Vinylvreter
vr 15.11.2019
Oosterzele
CC De Kluize
Zijn er nog vragen ?
vr 22.11.2019
Gent
Groenzaal
Zijn er nog vragen ?
vr 29.11.2019
Wuustwezel
CC Kadans
Zijn er nog vragen ?
vr 06.12.2019
Lebbeke
Theater De Minne
Zijn er nog vragen ?
za 07.12.2019
Lebbeke
Theater De Minne (uitverkocht)
Zijn er nog vragen ?
za 21.12.2019
Nazareth
CC Nova
Zijn er nog vragen ?
do 13.02.2020
Opwijk
CC Opwijk
Zijn er nog vragen ?

STENZEL & KIVITS

vr 25.10.2019 om 14:00
Bree
Cultuurhuis De Zeepziederij
The best of 20 years
do 21.11.2019 om 20:15
Wuustwezel
GC Kadans
The best of 20 years
za 25.01.2020 om 20:00
Deinze
CC Leietheater
The best of 20 years
vr 20.03.2020 om 20:00
Berlare
CC Stroming
The best of 20 years
za 21.03.2020 om 20:30
Tielt
CC Gildhof
The best of 20 years
zo 17.11.2019 om 13:45
Wielsbeke
OC Leieland
The Crazy Family Concert
zo 17.11.2019 om 15:45
Wielsbeke
OC Leieland
The Crazy Family Concert
za 21.12.2019 om 19:00
Overijse
CC Den Blank
The Crazy Family Concert

Walter Baele

wo 23.10.2019
Tienen
CC Tienen
Best of Baele
za 26.10.2019
Aalter
CC Aalter (uitverkocht)
Best of Baele
za 02.11.2019
Zwijnaarde
CC Zwijnaarde
Best of Baele
vr 08.11.2019
Blankenberge
CC Blankenberge
Best of Baele
vr 15.11.2019
Jabbeke
CC Jabbeke
Best of Baele
do 21.11.2019
Denderleeuw
Zaal Breughel
Best of Baele
vr 31.01.2020
Oudenaarde
CC Oudenaarde
Best of Baele
do 06.02.2020
Linkebeek
CC Linkebeek
Best of Baele
vr 07.02.2020
Hoeilaart
CC Hoeilaart
Best of Baele
vr 27.03.2020
Hoeselt
CC Hoeselt
Best of Baele
vr 03.04.2020
Meise
CC Meise
Best of Baele
vr 24.04.2020
De Haan
CC De Haan (uitverkocht)
Best of Baele

WIM DE CONINCK

vr 25.10.2019 om 20:00
Grammene
Zaal Leiezicht
Den boer op
vr 13.12.2019 om 22:00
Sint-Margriete
't Oud Gemeentehuis
Den boer op
za 29.02.2020 om 20:00
Welle/Denderleeuw
Feestzaal Gemeentelijke Basisschool
Den boer op

BOOST Producties

do 16.01.2020 om 13:30
Lommel
CC Adelberg
Pie in the sky

Derek & Renaud

vr 25.10.2019 om 20:30
Gent
Bij De Vieze Gasten
Derek & Renaud VERSUS Michaël Borremans & Léon Spilliaert

LIEVEN DE BRAUWER

vr 13.03.2020 om 20:15
Bocholt
CC De Kroon
From Broadway à Paris

SIMON & GARFUNKEL ACOUSTIC

di 19.11.2019 om 14:00
Overijse
CC Den Blank
Sounds of silence
za 15.02.2020 om 20:15
Bocholt
GC De Kroon
Sounds of silence

2-ATER PRODUCTIES

wo 15.01.2020 om 10:00
Hoeilaart
CC Hoeilaart
Dikkie Dik en Ik
wo 15.01.2020 om 14:00
Hoeilaart
CC Hoeilaart
Dikkie Dik en Ik
di 04.02.2020 om 14:00
School via Stadsmagazijn
Dikkie Dik en Ik
di 04.02.2020 om 09:30
School via Stadsmagazijn
Dikkie Dik en Ik
di 11.02.2020 om 14:00
Puurs
CC Puurs
Dikkie Dik en Ik
di 11.02.2020 om 10:30
Puurs
CC Puurs
Dikkie Dik en Ik
za 21.03.2020 om 16:00
Beernem
CC Beernem
Dikkie Dik en Ik
zo 22.03.2020 om 15:00
Middelkerke
CC Middelkerke
Dikkie Dik en Ik

4BEAT PERCUSSIE

DAGMAR CHITTKA

zo 17.11.2019 om 15:00
Tervuren
CC Tervuren
Schaap zacht
do 30.01.2020 om 13:30
Geraardsbergen
CC Geraardsbergen
Schaap zacht
di 03.03.2020 om 13:30
Watermaal-Bosvoorde
GC Watermaal-Bosvoorde
Schaap zacht
di 03.03.2020 om 09:30
Watermaal-Bosvoorde
GC Watermaal-Bosvoorde
Schaap zacht
wo 04.03.2020 om 09:30
Watermaal-Bosvoorde
GC Watermaal-Bosvoorde (optie)
Schaap zacht
wo 15.04.2020 om 13:30
Kapellen
Schouwburg Lux
Schaap zacht
wo 15.04.2020 om 15:30
Kapellen
Schouwburg Lux
Schaap zacht
zo 26.01.2020 om 14:00
Leopoldsburg
CC Leopoldsburg
Wi Wa Wit
zo 01.03.2020 om 15:00
Willebroek
CC Willebroek
Wi Wa Wit
di 17.03.2020 om 09:15
Ravels
CC Ravels
Wi Wa Wit
di 17.03.2020 om 10:45
Ravels
CC Ravels
Wi Wa Wit

DE GROTE HAAY

vr 28.02.2020 om 14:00
Overijse
CC Den Blank
De vriendelijke draak
zo 01.03.2020 om 14:30
Mechelen
Theater M
De vriendelijke draak

DUETT COMPLETT

ma 30.03.2020 om 10:00
CC Hoeilaart
Grandioso
ma 30.03.2020 om 14:00
CC Hoeilaart
Grandioso
di 31.03.2020 om 09:00
CC Hoeilaart
Grandioso

ELLEN SMETS THEATER

zo 17.11.2019 om 11:00
Puurs
CC Puurs
Broemmm
zo 22.03.2020 om 14:00
Kinrooi
GC De Stegel (Broemmm)
Broemmm
di 28.04.2020
Wielsbeke
CC Wielsbeke
Broemmm
di 19.05.2020 om 10:30
Bocholt
CC Bocholt
Broemmm
di 19.05.2020 om 13:30
Bocholt
CC Bocholt
Broemmm
di 09.06.2020 om 09:00
Maldegem
CC Maldegem (optie)
Broemmm
di 09.06.2020 om 10:30
Maldegem
CC Maldegem
Broemmm
di 09.06.2020 om 14:00
Maldegem
CC Maldegem
Broemmm
ma 27.01.2020 om 10:00
Evergem
CC Evergem
Hatsjoe
ma 27.01.2020 om 13:45
Evergem
CC Evergem
Hatsjoe
do 14.11.2019 om 09:15
Oudsbergen
CC Oudsbergen
Vreemde vogel
do 14.11.2019 om 10:30
Oudsbergen
CC Oudsbergen
Vreemde vogel
do 14.11.2019 om 13:45
Oudsbergen
CC Oudsbergen
Vreemde vogel
di 19.11.2019 om 10:30
Hechtel-Eksel
CC Hechtel-Eksel
Vreemde vogel
di 19.11.2019 om 14:00
Hechtel-Eksel
CC Hechtel-Eksel
Vreemde vogel
ma 02.12.2019
Overijse
CC Overijse (optie)
Vreemde vogel
di 03.12.2019
Overijse
CC Overijse (optie)
Vreemde vogel
do 16.01.2020 om 11:00
Antwerpen
Oude Badhuis
Vreemde vogel
do 16.01.2020 om 13:00
Antwerpen
Oude Badhuis
Vreemde vogel
zo 19.01.2020 om 11:00
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
zo 19.01.2020 om 14:00
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
ma 20.01.2020 om 09:15
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
ma 20.01.2020 om 10:45
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
ma 20.01.2020 om 13:30
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
di 21.01.2020 om 13:30
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
di 21.01.2020 om 09:15
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
di 21.01.2020 om 10:45
Paal/Beringen
CC De Buiting
Vreemde vogel
ma 17.02.2020 om 14:00
Opwijk
CC Opwijk
Vreemde vogel
di 18.02.2020 om 09:30
Opwijk
CC Opwijk
Vreemde vogel
di 18.02.2020 om 09:30
Opwijk
CC Opwijk
Vreemde vogel
di 18.02.2020 om 14:00
Opwijk
CC Opwijk
Vreemde vogel
di 03.03.2020 om 09:00
Temse
CC Temse
Vreemde vogel
di 03.03.2020 om 10:30
Temse
CC Temse
Vreemde vogel
di 03.03.2020 om 13:45
Temse
CC Temse
Vreemde vogel
ma 30.03.2020
Herent
CC Herent (optie)
Vreemde vogel
di 31.03.2020
Herent
CC Herent (optie)
Vreemde vogel
di 31.03.2020
Herent
CC Herent (optie)
Vreemde vogel
di 05.05.2020 om 09:00
Vilvoorde
CC Vilvoorde
Vreemde vogel
di 05.05.2020 om 11:00
Vilvoorde
CC Vilvoorde
Vreemde vogel
di 05.05.2020 om 13:30
Vilvoorde
CC Vilvoorde
Vreemde vogel
wo 06.05.2020 om 09:15
Kapellen
Schouwburg Lux
Vreemde vogel
wo 06.05.2020 om 09:15
Kapellen
Schouwburg Lux
Vreemde vogel
do 07.05.2020 om 09:15
Kapellen
Schouwburg Lux
Vreemde vogel
do 07.05.2020 om 10:30
Kapellen
Schouwburg Lux
Vreemde vogel
di 12.05.2020
Aarschot
CC Aarschot (optie)
Vreemde vogel
di 12.05.2020
Aarschot
CC Aarschot (optie)
Vreemde vogel
do 14.05.2020 om 09:00
Hamme
CC Hamme (optie)
Vreemde vogel
do 14.05.2020 om 10:30
Hamme
CC Hamme
Vreemde vogel
do 14.05.2020 om 14:00
Hamme
CC Hamme
Vreemde vogel
di 26.05.2020
Vilvoorde
CC Vilvoorde (optie)
Vreemde vogel
di 26.05.2020
Vilvoorde
CC Vilvoorde (optie)
Vreemde vogel

FIGURENTHEATER ENNA-DIEN

zo 17.11.2019 om 15:00
Nazareth
CC De Brouwerij
Meneertje Rood Geel Blauw
di 26.11.2019 om 10:00
Izegem
CC Izegem
Meneertje Rood Geel Blauw
di 26.11.2019 om 13:45
Izegem
CC Izegem
Meneertje Rood Geel Blauw
zo 29.03.2020 om 14:30
Oudenaarde
CC Oudenaarde
Meneertje Rood Geel Blauw
ma 23.03.2020 om 10:30
Dilsen-Stokkem
GC Nieuwenborgh
Ssst... en andere nog beschikbare producties
ma 23.03.2020 om 13:45
Dilsen-Stokkem
GC Nieuwenborgh
Ssst... en andere nog beschikbare producties
di 24.03.2020 om 10:30
Dilsen-Stokkem
GC Nieuwenborgh
Ssst... en andere nog beschikbare producties
di 24.03.2020 om 13:45
Dilsen-Stokkem
GC Nieuwenborgh
Ssst... en andere nog beschikbare producties

ILA VAN DER POUW

do 06.02.2020 om 10:00
Oostkamp
CC Oostkamp
Tarzan
do 06.02.2020 om 14:00
Oostkamp
CC Oostkamp
Tarzan
do 09.04.2020 om 14:00
Moorslede
CC Moorslede
Tarzan
ma 25.05.2020 om 10:00
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
ma 25.05.2020 om 13:30
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
di 26.05.2020 om 10:00
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
di 26.05.2020 om 13:30
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
wo 27.05.2020 om 10:00
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
do 28.05.2020 om 10:00
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
do 28.05.2020 om 13:30
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan
vr 29.05.2020 om 10:00
Wuustwezel
CC Kadans
Tarzan

JEUGDTHEATER KIP MET KOP

ma 30.03.2020 om 11:00
Beveren
CC Ter Vesten
Grasland
ma 30.03.2020 om 14:00
Beveren
CC Ter Vesten
Grasland
di 31.03.2020 om 09:15
Beveren
CC Ter Vesten
Grasland
di 31.03.2020 om 11:00
Beveren
CC Ter Vesten
Grasland
di 31.03.2020 om 14:00
Beveren
CC Ter Vesten
Grasland
wo 06.05.2020 om 14:00
Tienen
CC De Kruisboog
Grasland
wo 06.05.2020 om 16:00
Tienen
CC De Kruisboog
Grasland
di 05.11.2019 om 09:30
Deinze
CC Leietheater (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
di 05.11.2019 om 13:30
Deinze
CC Leietheater (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
wo 06.11.2019 om 09:30
Deinze
CC Leietheater
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
wo 20.11.2019 om 10:15
Kuurne
Zaal Kubox (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 21.11.2019 om 14:00
Kuurne
Zaal Kubox (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 21.11.2019 om 09:00
Kuurne
Zaal Kubox (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 21.11.2019 om 10:15
Kuurne
Zaal Kubox (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
di 14.01.2020 om 14:00
Heule
OC De Vonke (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
di 04.02.2020 om 14:00
Zwalm
GC De Zwalmparel (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
di 18.02.2020 om 14:00
Knokke
CC Scharpoord (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
wo 19.02.2020 om 10:00
Knokke
CC Scharpoord (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 20.02.2020 om 10:00
Knokke
CC Scharpoord (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 20.02.2020 om 14:00
Knokke
CC Scharpoord (Schommelkoe)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 05.03.2020 om 10:30
Poperinge
CC Ghybe (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 05.03.2020 om 13:30
Poperinge
CC Ghybe (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 26.03.2020 om 10:30
Essen
GC Rex (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
do 26.03.2020 om 13:30
Essen
GC Rex (Vluchtwegen)
Nog 4 andere beschikbare grote zaalproducties
zo 17.11.2019 om 10:30
Beveren
CC Ter Vesten (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
zo 26.01.2020 om 15:00
Zwijndrecht
OC 't Waaigat (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
zo 02.02.2020 om 10:30
Lier
GC Den Bril (Neus)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 06.02.2020 om 10:30
Hechtel-Eksel
OC De Geer (Neus)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 06.02.2020 om 13:45
Hechtel-Eksel
OC De Geer (Neus)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 12.03.2020 om 10:15
Temse
Zaal Roxy (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 12.03.2020 om 13:45
Temse
Zaal Roxy (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 02.04.2020 om 09:15
Temse
Zaal Roxy (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 02.04.2020 om 10:30
Temse
Zaal Roxy (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties
do 02.04.2020 om 13:45
Temse
Zaal Roxy (Walvis zonder schoenen)
Nog 4 andere beschikbare scène-op-scène producties

MALOU VAN SLUIS

zo 17.11.2019 om 15:00
Hasselt
CC Hasselt
Op zoek naar het Huilmeisje
zo 22.03.2020 om 14:00
Leopoldsburg
CC Leopoldsburg
Op zoek naar het Huilmeisje

MINISTERIE VAN ONVERRICHTERZAKE

vr 08.11.2019 om 13:45
Zottegem
CC Zottegem
Fat boys
di 18.02.2020 om 10:00
Willebroek
CC Willebroek
Fat boys
di 18.02.2020 om 13:30
Willebroek
CC Willebroek (optie)
Fat boys
di 03.03.2020 om 10:00
Sint-Lambrechts-Woluwe
GC Sint-Lambrechts-Woluwe
Fat boys
di 03.03.2020 om 13:30
Sint-Lambrechts-Woluwe
GC Sint-Lambrechts-Woluwe
Fat boys
do 12.03.2020 om 10:30
Luchtbal
CC Luchtbal
Fat boys
do 12.03.2020 om 14:00
Luchtbal
CC Luchtbal
Fat boys
zo 15.03.2020 om 15:00
Wingene
CC Wingene
Fat boys
wo 18.03.2020 om 10:00
Knokke
CC Knokke
Fat boys
do 19.03.2020 om 14:00
Knokke
CC Knokke
Fat boys
do 19.03.2020 om 10:00
Knokke
CC Knokke
Fat boys

PIV HUVLUV

di 05.11.2019 om 10:00
Gooik
Kerk Strijland
Commissaris Piv
di 05.11.2019 om 14:00
Gooik
Kerk Strijland
Commissaris Piv
do 13.02.2020 om 10:00
Opwijk
CC Opwijk
Commissaris Piv
do 13.02.2020 om 14:00
Opwijk
CC Opwijk
Commissaris Piv
zo 19.04.2020 om 14:30
Oudenaarde
CC Oudenaarde
Commissaris Piv
do 24.10.2019 om 14:00
Rollegem
OC Rollegem
De allereerste keer
di 12.11.2019 om 10:30
Ronse
CC Ronse
De allereerste keer
di 12.11.2019 om 13:30
Ronse
CC Ronse
De allereerste keer
do 28.11.2019 om 10:00
Moorslede
CC Moorslede
De allereerste keer
do 28.11.2019 om 14:00
Moorslede
CC Moorslede
De allereerste keer
do 23.01.2020 om 10:30
Rotselaar
CC Mena
De allereerste keer
do 23.01.2020 om 14:00
Rotselaar
CC Mena
De allereerste keer
di 04.02.2020 om 10:30
Scherpenheuvel
CC Scherpenheuvel (optie)
De allereerste keer
di 04.02.2020 om 13:30
Scherpenheuvel
CC Scherpenheuvel
De allereerste keer
za 15.02.2020 om 20:00
Middelkerke
CC Middelkerke
De allereerste keer

STENZEL & KIVITS

zo 17.11.2019 om 13:45
Wielsbeke
OC Leieland
The Crazy Family Concert
zo 17.11.2019 om 15:45
Wielsbeke
OC Leieland
The Crazy Family Concert
za 21.12.2019 om 19:00
Overijse
CC Den Blank
The Crazy Family Concert

THEATER MUNGANGA

zo 08.12.2019 om 15:00
Wielsbeke
CC Wielsbeke
KIEKEBOE
do 12.03.2020
Sint-Gillis-Waas
CC Sint-Gillis-Waas
KIEKEBOE
do 12.03.2020
Sint-Gillis-Waas
CC Sint-Gillis-Waas
KIEKEBOE
ma 20.04.2020 om 10:00
Knokke
CC Knokke
KIEKEBOE
di 21.04.2020 om 10:00
Knokke
CC Knokke
KIEKEBOE
di 21.04.2020 om 14:00
Knokke
CC Knokke
KIEKEBOE
wo 22.04.2020 om 10:00
Knokke
CC Knokke
KIEKEBOE

Theatercollectief H2Oz

do 12.03.2020 om 10:00
Zwevegem
CC Zwevegem
Circus van Ooit
do 12.03.2020 om 14:00
Zwevegem
CC Zwevegem
Circus van Ooit
vr 13.03.2020 om 10:00
Zwevegem
CC Zwevegem
Circus van Ooit
vr 13.03.2020 om 14:00
Zwevegem
CC Zwevegem
Circus van Ooit
wo 20.11.2019 om 14:30
Schaarbeek
GC Schaarbeek
Een klein beetje verder

TWEELICHT & ZOON

di 04.02.2020
Tienen
CC Tienen
Alleendje
di 04.02.2020
Tienen
CC Tienen
Alleendje
di 19.11.2019
Sint-Pieters-Leeuw
CC Sint-Pieters-Leeuw
De Ark van NoWay
di 19.11.2019
Sint-Pieters-Leeuw
CC Sint-Pieters-Leeuw
De Ark van NoWay
wo 20.11.2019
Sint-Pieters-Leeuw
CC Sint-Pieters-Leeuw
De Ark van NoWay
di 10.12.2019
Maldegem
CC Maldegem
De Ark van NoWay
di 10.12.2019
Maldegem
CC Maldegem
De Ark van NoWay
di 21.01.2020
Koekelare
CC Koekelare
De Ark van NoWay
di 21.01.2020
Koekelare
CC Koekelare
De Ark van NoWay
do 30.01.2020 om 14:00
De Haan
CC Wielingen
De Ark van NoWay
do 30.01.2020 om 10:00
De Haan
CC Wielingen
De Ark van NoWay
do 23.04.2020 om 10:00
Wingene
CC Wingene
De Ark van NoWay
do 23.04.2020 om 14:00
Wingene
CC Wingene
De Ark van NoWay
ma 27.04.2020 om 14:00
Opwijk
CC Opwijk
De Ark van NoWay
di 28.04.2020 om 14:00
Opwijk
CC Opwijk
De Ark van NoWay
di 28.04.2020 om 10:00
Opwijk
CC Opwijk
De Ark van NoWay
di 19.05.2020 om 10:30
Overijse
CC Overijse
De Ark van NoWay
di 19.05.2020 om 13:30
Overijse
CC Overijse
De Ark van NoWay
di 05.11.2019 om 13:45
Temse
CC Temse
Een Kleine Prins
do 19.03.2020 om 14:00
Aalbeke
OC Aalbeke
Een Kleine Prins
di 03.12.2019 om 14:00
Wielsbeke
CC Wielsbeke
Patje, de Kikkerprins
do 16.01.2020 om 10:00
Lier
CC Vredeberg
Patje, de Kikkerprins
do 16.01.2020 om 14:00
Lier
CC Vredeberg
Patje, de Kikkerprins
vr 17.01.2020 om 10:00
Lier
CC Vredeberg
Patje, de Kikkerprins
vr 17.01.2020 om 14:00
Lier
CC Vredeberg
Patje, de Kikkerprins
do 06.02.2020 om 10:30
Alken
CC Alken
Patje, de Kikkerprins
do 06.02.2020 om 13:30
Alken
CC Alken
Patje, de Kikkerprins
do 13.02.2020
Middelkerke
CC Middelkerke
Patje, de Kikkerprins
do 13.02.2020
Middelkerke
CC Middelkerke
Patje, de Kikkerprins
di 24.03.2020
Westerlo
CC Westerlo
Patje, de Kikkerprins
di 24.03.2020
Westerlo
CC Westerlo
Patje, de Kikkerprins
do 02.04.2020 om 10:30
Aartselaar
CC Aartselaar
Patje, de Kikkerprins
do 02.04.2020 om 14:00
Aartselaar
CC Aartselaar
Patje, de Kikkerprins